Blog

Strona głównaDentysta BałutyDobry stomatolog w Łodzi

Dobry stomatolog w Łodzi

Dobry stomatolog w Łodzi

 

Jednym z ważnych i przydatnych organów człowieka są jego zęby. Uzębienie jest nam potrzebne do gryzienia spożywanych pokarmów, przede wszystkim tych twardych. Bez zębów nie moglibyśmy na przykład zjeść surowej marchewki, jabłka, czy ugryź pieczywa, itd.

 

O zęby należy dbać

Człowiek zmienia uzębienie jeden raz w życiu. Pierwszymi zębami są zęby mleczne, które są wymieniane na stałe jeszcze w dzieciństwie. Ze względu na to jaką rolę pełnią w życiu należy o nie dbać, już od najmłodszych lat, aby służyły jak najdłużej. Najważniejsza jest profilaktyka, czyli codzienna higiena i systematyczne wizyty u stomatologa. Z opinii wielu pacjentów wynika, że jedną z lepszych lekarek jest dentystka Łódź Bałuty. Warto jest odwiedzić jej gabinet stomatologiczny. Podczas wizyty możemy liczyć na dokładną kontrolę stanu uzębienia, jak również na uzyskanie szeregu informacji dotyczących dbania o zęby i stosowanych metodach ewentualnego leczenia.

 

Stomatolog Łódź i gwarancja na zabiegi

Usługi stomatologiczne w łódzkim gabinecie dentystycznym są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Na każdy wykonany zabieg udzielana jest gwarancja z wyłączeniem prac, które nie podlegają gwarancji. Są to przede wszystkim zabiegi wykonywane tymczasowo (korony tymczasowe, protezy natychmiastowe osadzone bezpośrednio po usunięciu zębów wymagające po pewnym czasie podścielenia), oraz zabiegi podczas wykonywania których pacjent został poinformowany o braku gwarancji lub o jej ograniczeniu o ile zostały one wykonane na specjalne życzenie pacjenta.

 

Lekarz stomatolog Łódź wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii estetycznej, wszczepiania implantów. Na wszystkie udzielana jest gwarancja liczona od dnia wykonania pracy. Warunek: bezpłatne badanie kontrolne wykonywane co 6 miesięcy w gabinecie dentystycznym przeprowadzającym zabieg.

 

Czas trwania gwarancji

Gwarancja udzielana jest na określony czas. Najczęściej jest to 1 rok, jak na przykład gwarancja na:

  • protezy całkowite i częściowe,
  • wypełnienia,
  • stałe uzupełnienia protetyczne (korony i mosty).